Zuid Hollands Kampioenschap 2019


Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Liv Harteveld178Bmx Zoetermeer0000000078
2Mason Schouman703Fcc Rijswijk0000000071
3Danique van Dalen402Fcc Barendrecht0000000067
4Finn van Berkum477Fcc Rijswijk0000000060

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dim Droog853Fcc Barendrecht0000000078
2Mica van den Berg868Bmx Zoetermeer0000000072
3Fedde Kraal830Fcc Barendrecht0000000071
4Hailey Mc Cutcheon77Fcc Rijswijk0000000067
5Ryan Vervloet824Fcc Barendrecht0000000060
6Ole Olsthoorn820Fcc Rijswijk0000000055
7Dylano Rook910Netherlands0000000053
8Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer0000000021
9Mike Borst866Bmx Zoetermeer0000000018
10Mees Sweerts839Fcc Rijswijk0000000018
11Sven Souren862Fcc Barendrecht0000000015

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kjell Post120Bmx Zoetermeer0000000078
2Victoria Prince54Bmx Zoetermeer0000000072
3Mack Berkelaar113Bmx Zoetermeer0000000066
4Tim Heijman747Fcc Barendrecht0000000060
5Yano van Berkum796Fcc Rijswijk0000000053
6Milan van der Voet772Fcc Barendrecht0000000049
7Alexandre Semedo Tavares771Fcc Barendrecht0000000041
8Sem Verhoof767Fcc de Spuicrossers0000000037

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Joost Vrij16Fcc Barendrecht0000000078
2Lucas Faling80Fcc Barendrecht0000000072
3Owen van Oers686Fcc Barendrecht0000000069
4Shane van Olderen95Fcc Barendrecht0000000066
5Bryan van Dalen669Fcc Barendrecht0000000063
6Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer0000000051
7Eliano Zafra677Fcc Barendrecht0000000051
8Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk0000000050
9Jochem Brand616Bmx Zoetermeer0000000019
10Levi Rooks132Fcc Rijswijk0000000017
11Sanne Klop202Bmx Zoetermeer0000000016
12Dilano Verhulp688Fcc de Spuicrossers0000000014
13Juha Vlot855Fcc Barendrecht0000000014
14Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht0000000013
15Dean van Zon687Fcc Barendrecht0000000010

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers0000000075
2Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers0000000069
3Floris Bijl566Fcc de Spuicrossers0000000062
4Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers0000000057
5Siem Bekers522Bmx Zoetermeer0000000055
6Tygo Kool537Fcc de Spuicrossers0000000054
7Rifka Kamp481Bmx Zoetermeer0000000045
8Mika Lambregtse521Fcc Rijswijk0000000039

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer0000000078
2Matt van der Doe171Fcc Barendrecht0000000072
3Nova de Roos82Fcc Barendrecht0000000072
4Austin Banarsi853Fcc Rijswijk0000000062
5Noah Bijholt892Fcc de Spuicrossers0000000060
6Jarno Eshuis698Bmx Zoetermeer0000000059
7Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers0000000052
8Jason Bitter871Fcc Rijswijk0000000022
9Jordy Faling816Fcc Barendrecht0000000018
10Thijmen Tuit683Bmx Zoetermeer0000000018
11Dante Jagerman33Bmx Zoetermeer0000000015

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Rymer Rooks114Fcc Rijswijk0000000078
2Levi Klop130Bmx Zoetermeer0000000075
3Thierry Brons380Bmx Zoetermeer0000000068
4Luca Prince125Bmx Zoetermeer0000000061
5Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht0000000060
6Max de Best124Bmx Zoetermeer0000000057
7Jaydin Vervloet720Fcc Barendrecht0000000053
8Mika Krispijn379Fcc Barendrecht0000000052
9Koen Geurts135Fcc Rijswijk0000000018
10Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk0000000018
11Sam Berkhout148Fcc Barendrecht0000000015
12Mike Barendrecht113Fcc Barendrecht0000000015
13Thijs Jongejan947Fcc de Spuicrossers0000000012
14Kaylen van Olderen402Fcc Barendrecht0000000012

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer0000000078
2Billy Spike van Bemmelen25Fcc Rijswijk0000000072
3Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk0000000068
4Mika Gouman225Fcc Barendrecht0000000064
5Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht0000000060
6Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk0000000059
7Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers0000000053
8Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht0000000050
9Noah Paesch205Fcc Barendrecht0000000018
10Arthur Brink618Fcc Barendrecht0000000018
11Sidney Vis455Fcc de Spuicrossers0000000015
12Scott van der Doe210Fcc Barendrecht0000000015

Boys 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Julien Brons260Bmx Zoetermeer0000000078
2Mees de Roos283Fcc Barendrecht0000000072
3Duncan de Jong273Fcc Rijswijk0000000072
4Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers0000000066
5Marley Roeland293Fcc Barendrecht0000000060
6Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht0000000056
7Wessel Hoorn254Bmx Zoetermeer0000000021
8Jens van Esdonk267Fcc Rijswijk0000000020
9Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk0000000020
10Jeroen Welman294Fcc Rijswijk0000000018

Boys 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Boyd Visser230Fcc Barendrecht0000000078
2Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers0000000069
3Luc van Haaren318Fcc Barendrecht0000000068
4Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer0000000058
5Inze de Kraa673Fcc de Spuicrossers0000000056
6Milan Maanster106Fcc de Spuicrossers0000000049
7Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers0000000042

Boys 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk0000000075
2Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht0000000074
3Boaz van Dam534Fcc Rijswijk0000000064
4Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk0000000060
5Menno van Bebberen383Fcc Barendrecht0000000057

Girls 15+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht0000000077
2Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer0000000073
3Lisa van Schaik773Fcc de Kombocht0000000066
4Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers0000000058
5Mandy van Esdonk382Fcc Rijswijk0000000056
6Lisa Udo394Fcc Barendrecht0000000048
7Denise van Leeuwen376Fcc Barendrecht0000000042

Cruisers -30
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk0000000078
2Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk0000000072
3Boaz van Dam534Fcc Rijswijk0000000068
4Mack Hoogendoorn360Bmx Zoetermeer0000000067
5Mathijs Stam362Bmx Zoetermeer0000000063
6Jens van Esdonk267Fcc Rijswijk0000000057
7Mandy van Esdonk382Fcc Rijswijk0000000021
8Luc van Haaren318Fcc Barendrecht0000000021
9Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk0000000018
10Lisa Udo394Fcc Barendrecht0000000018

Cruisers 30+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Amaya van den Berg393Bmx Zoetermeer0000000077
2Matthieu Roks413Fcc Barendrecht0000000072
3Rob Udo455Fcc Barendrecht0000000067
4Daphne Harteveld324Bmx Zoetermeer0000000060

Laatst bijgewerkt: 23-03-2020
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.