Popposter

Club2 Rijswijk - Zoetermeer 2019
Wedstrijd 2: Rijswijk



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Boys -7/Girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hailey Mc Cutcheon77Fcc Rijswijk1110000178
2Ole Olsthoorn820Fcc Rijswijk2220000272
3Liv Harteveld178Bmx Zoetermeer3340000365
4Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer4430000461
5Mason Schouman703Fcc Rijswijk5560000553
6Jaymee van Schie835Fcc Rijswijk6650000649

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kjell Post120Bmx Zoetermeer1110000178
2Victoria Prince54Bmx Zoetermeer2220000272
3Wietse van Velthoven769Fcc Rijswijk3330000366
4Yano van Berkum796Fcc Rijswijk4440000460
5Mack Berkelaar113Bmx Zoetermeer6650000552
6Djesley van der Meer783Fcc Rijswijk5560000650

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Levi Rooks665Fcc Rijswijk1110000178
2Sanne Klop202Bmx Zoetermeer1210000177
3Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk2120000273
4Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer2220000272
5Julian Bosselaar689Bmx Zoetermeer3330000366
6Aidan Valk853Fcc Rijswijk3330003051
7Colin de Wit835Bmx Zoetermeer4440004045
8Renzo van Eeden649Fcc Rijswijk5440004044
9Jochem Brand616Bmx Zoetermeer4550005040

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Mik Nienhuis958Fcc Rijswijk1110000178
2Luka Bijl574Fcc Rijswijk6520000265
3Siem Bekers522Bmx Zoetermeer2280000363
4Thomas Kerkhof532Bmx Zoetermeer3430000559
5Thijs Takens513Fcc Rijswijk8340000457
6Rifka Kamp481Bmx Zoetermeer7660000647
7Mika Lambregtse521Fcc Rijswijk4750000747
8Rafael Tielak515Fcc Rijswijk5870000840

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer1110000178
2Austin Banarsi853Fcc Rijswijk2220000272
3Jason Bitter871Fcc Rijswijk3330000366
4Jarno Eshuis698Bmx Zoetermeer4540000459
5Thijmen Tuit683Bmx Zoetermeer5450000555
6Dante Jagerman35Bmx Zoetermeer6660000648

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Levi Klop130Bmx Zoetermeer1110000178
2Thierry Brons380Bmx Zoetermeer2220000175
3Max de Best124Bmx Zoetermeer1110000275
4Luca Prince125Bmx Zoetermeer2230000271
5Koen Geurts135Fcc Rijswijk3330000366
6Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk3320003052
7Max Mülders903Fcc Rijswijk4440004045
8Rens van der Ham505Bmx Zoetermeer4440004045
9Max Vlek792Fcc Rijswijk5550005039

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer1220000176
2Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk2110000274
3Stef van der Scheer621Fcc Rijswijk3330000366

Boys 14-15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Julien Brons260Bmx Zoetermeer1110000178
2Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer2220000272
3Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk3330000366
4Jeroen Welman294Fcc Rijswijk4440000460

Boys 16+/Girls 15+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Boaz van Dam534Fcc Rijswijk1120000177
2Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk2340000269
3Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk3210000369
4Michel van Adrichem32Fcc Rijswijk6630000457
5Maikel van Egmond385Bmx Zoetermeer4460000555
6Patrick Harteveld429Bmx Zoetermeer5550000651

Laatst bijgewerkt: 17-09-2019
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.