Club2 Rijswijk - Zoetermeer 2019
Wedstrijd 6: Rijswijk



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Boys -7/Girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hailey Mc Cutcheon77Fcc Rijswijk1110000178
2Mica van den Berg868Bmx Zoetermeer1110000275
3Ole Olsthoorn820Fcc Rijswijk2220000369
4Pascal Kremer37Bmx Zoetermeer3220000465
5Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer3330000560
6Mike Borst866Bmx Zoetermeer2430000657
7Liv Harteveld178Bmx Zoetermeer4340001052
8Mason Schouman703Fcc Rijswijk5550002045
9Finn van Berkum477Fcc Rijswijk4440003045
10Jaymee van Schie835Fcc Rijswijk5550004040

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kjell Post120Bmx Zoetermeer1110000178
2Victoria Prince54Bmx Zoetermeer2220000272
3Wietse van Velthoven769Fcc Rijswijk4330000365
4Yano van Berkum796Fcc Rijswijk3440000461
5Mack Berkelaar113Bmx Zoetermeer6550000553
6Morten van der Knaap799Fcc Rijswijk5660000649

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Levi Rooks132Fcc Rijswijk1110000178
2Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk2320000271
3Sanne Klop202Bmx Zoetermeer3230000367
4Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer4440000460
5Julian Bosselaar689Bmx Zoetermeer5550000554
6Aidan Valk853Fcc Rijswijk6660000648

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luka Bijl574Fcc Rijswijk6110000173
2Thomas Kerkhof532Bmx Zoetermeer1320000272
3Thijs Takens513Fcc Rijswijk2230000368
4Siem Bekers522Bmx Zoetermeer5440000459
5Rifka Kamp481Bmx Zoetermeer3750000651
6Viggo van der Knaap600Fcc Rijswijk7570000550
7Mika Lambregtse521Fcc Rijswijk4660000747

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer1110000178
2Austin Banarsi853Fcc Rijswijk2220000272
3Jarno Eshuis698Bmx Zoetermeer3330000366
4Jason Bitter871Fcc Rijswijk6440000458
5Dante Jagerman33Bmx Zoetermeer4650000651
6Thijmen Tuit683Bmx Zoetermeer5590000548

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Levi Klop130Bmx Zoetermeer1110000178
2Thierry Brons380Bmx Zoetermeer2220000272
3Luca Prince125Bmx Zoetermeer3330000366
4Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk4440000460
5Koen Geurts135Fcc Rijswijk5550000554
6Max Vlek792Fcc Rijswijk6660000648
7Jenthe de Zeeuw31Fcc Rijswijk7770000742

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk1110000178
2Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer2220000272
3Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk3330000366

Boys 14-15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Julien Brons260Bmx Zoetermeer1110000178
2Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk2220000272
3Jeroen Welman294Fcc Rijswijk3330000366

Boys 16+/Girls 15+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Boaz van Dam534Fcc Rijswijk1120000177
2Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk2210000273
3Patrick Harteveld429Bmx Zoetermeer3330000366

Laatst bijgewerkt: 23-03-2020
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.