Club-2 Barendrecht - Oud-Beijerland 2020
Wedstrijd 2: Oud-Beijerland



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

boys -7/girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1June Zeelenberg177Fcc de Spuicrossers1110000178
2Danique van Dalen204Fcc Barendrecht2220000272
3Logan van Eck488Fcc Barendrecht3330000366
4Sam Tuinman471Fcc de Spuicrossers4440000460
5Djenna van de Nadort478Fcc de Spuicrossers5550000554

boys 8/girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dylano Rook354Fcc Barendrecht1110000178
2Dim Droog170Fcc Barendrecht2220000272
3Fedde Kraal172Fcc Barendrecht1120000371
4Dijn Streep174Fcc Barendrecht3330000463
5Ryan Vervloet155Fcc Barendrecht2210000661
6Levi Nieuwenhuyzen832Fcc Barendrecht3330000560
7Hidde Filius843Fcc de Spuicrossers5450001049
8Mees van Herk807Fcc Barendrecht4540002047
9Noah Mangert870Fcc Barendrecht4440003045
10Sven Souren862Fcc Barendrecht5550004040

boys 9/girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Keano Fraai122Fcc de Spuicrossers1110000178
2Sem Verhoof767Fcc de Spuicrossers2220000272
3Milan van der Voet772Fcc Barendrecht1110000372
4Tim Heijman747Fcc Barendrecht2220000466
5Timo van de Nadort755Fcc de Spuicrossers4330000559
6Toine Wuister762Fcc Barendrecht3330001057
7Tim Jongejan709Fcc de Spuicrossers5440002050
8Sven Kruidenier903Fcc de Spuicrossers399000008

boys 10/girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Shane van Olderen95Fcc Barendrecht1110000178
2Stan Zeelenberg92Fcc de Spuicrossers1110000275
3Ezra Nieuwenhuyzen667Fcc Barendrecht2220000369
4Noël Hartkoorn621Fcc Barendrecht2220000466
5Dilano Verhulp279Fcc de Spuicrossers3330000560
6Owen van Oers276Fcc Barendrecht3330000657
7Bryan van Dalen146Fcc Barendrecht4440000751
8Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht4640000846
9Juha Vlot855Fcc Barendrecht5450001043
10Thije Fix643Fcc de Spuicrossers6560002038
11Eliano Zafra677Fcc Barendrecht5650003037
12Elia Roos849Fcc de Spuicrossers6560004035
13Djelano van Ham619Fcc de Spuicrossers7770005030
14Dean van Zon687Fcc Barendrecht7770006029
15Cas Slootjes657Fcc Barendrecht8880007025

boys 11/girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers1110010178
2Steff de Bruijn78Fcc de Spuicrossers1110020275
3Joost Vrij16Fcc Barendrecht1110010469
4Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers2230030368
5Lucas Faling80Fcc Barendrecht2220020563
6Quinten de Schrijver505Fcc de Spuicrossers3320030658
7Hayden van Wilgen599Fcc Barendrecht3330040754
8Nâthan Paula328Fcc Barendrecht2220051051
9Tim Schutter246Fcc de Spuicrossers4440040848
10Jels van der Staal525Fcc de Spuicrossers3330053044
11Sven Veerman529Fcc Barendrecht5540062041
12Zoë Maliangkaij476Fcc Barendrecht4440064040
13Duuk Bastian533Fcc Barendrecht5550000018
14Tygo Kool537Fcc de Spuicrossers5550000018
15Olav Baars548Fcc Barendrecht6650000016
16Bjorn Wuister504Fcc Barendrecht6660000015
17Ewoud Pelgrim566Fcc Barendrecht6660000015
18Sammy Kuijper580Fcc Barendrecht4490000014

boys 12/girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers1110000178
2Bo Clausing829Fcc Barendrecht2220000272
3Stijn Starkenburg801Fcc de Spuicrossers4430000364
4Jordy Faling816Fcc Barendrecht33100000462

boys 13/girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht1110000178
2Reza Roks33Fcc de Spuicrossers1110000275
3Jaydin Vervloet386Fcc Barendrecht2220000369
4Terje Koopmans157Fcc Barendrecht2220000466
5Clement Bezemer741Fcc Barendrecht3330000560
6Rory Klootwijk Fcc Barendrecht3330000657
7Mike Barendrecht731Fcc Barendrecht4440001051
8Thimo Kroon743Fcc Barendrecht5540002046
9Thijs Jongejan947Fcc de Spuicrossers4450003044
10Kaylen van Olderen402Fcc Barendrecht5550004040

boys 14/girls 15
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Noah Paesch205Fcc Barendrecht1220000176
2Arthur Brink330Fcc Barendrecht2110000274
3Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers3330000366
4Thomas van Welzen605Fcc Barendrecht5440000459
5Sidney Vis455Fcc de Spuicrossers4550000555

boys 15/girls 16-17
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers1110000275
2Marley Roeland293Fcc Barendrecht2320000174
3Max de Groot284Fcc Barendrecht3230000367
4Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht4440000460
5Christiaan Bevaart502Fcc de Spuicrossers5550000554

boys 16+/girls 18+/CR 30+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers1110000178
2Matthieu Roks413Fcc Barendrecht2320000271
3Lisa van Schaik773Fcc de Spuicrossers3230000367
4Roelof Koopmans748Fcc Barendrecht4440000460

boys 17+ pro
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kees Wildeboer27Fcc Barendrecht1110000178
2Mika Gouman225Fcc Barendrecht2220000272
3Milan Maanster106Fcc Barendrecht4440000363
4Menno van Bebberen150Fcc Barendrecht3330000463

Laatst bijgewerkt: 28-09-2020
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.