Club-2 Barendrecht - Oud-Beijerland 2019
Wedstrijd 3: Barendrecht



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

boys -7/girls -8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ryan Vervloet824Fcc Barendrecht1110000178
2June Zeelenberg527Fcc de Spuicrossers4330000268
3Dim Droog853Fcc Barendrecht2440000365
4Fedde Kraal830Fcc Barendrecht3220000659
5Levi Nieuwenhuyzen832Fcc Barendrecht5550000457
6Boet van den Berg836Fcc Barendrecht66100000550
7Esmee van der Burght530Fcc Barendrecht7760000743

boys 8/girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Tim Heijman747Fcc Barendrecht1110000178
2Lynn van der Windt407Fcc de Spuicrossers2220000272
3Alexandre Semedo Tavares771Fcc Barendrecht3330000366
4Timo van de Nadort755Fcc de Spuicrossers5440000459
5Boaz van der Linden800Fcc de Spuicrossers4550000555
6Sem Verhoof767Fcc de Spuicrossers6660000648

boys 9/girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Lucas Faling80Fcc Barendrecht1110010178
2Shane van Olderen95Fcc Barendrecht1110010275
3Stan Zeelenberg829Fcc de Spuicrossers1110020372
4Ezra Nieuwenhuyzen667Fcc Barendrecht2220020466
5Owen van Oers686Fcc Barendrecht2320030562
6Mik Quaak638Fcc de Spuicrossers2220040660
7Bryan van Dalen669Fcc Barendrecht2320030756
8Noël Hartkoorn621Fcc Barendrecht1110051054
9Dilano Verhulp688Fcc de Spuicrossers3230040852
10Elia Roos849Fcc de Spuicrossers3230052047
11Juha Vlot855Fcc Barendrecht3540063041
12Ayden Bodegom837Fcc de Spuicrossers3530074041
13Dean van Zon687Fcc Barendrecht4440085039
14Max van der Steen623Fcc Barendrecht4330068038
15Teun Slikkerveer629Fcc Barendrecht5440086037
16Djelano van Ham619Fcc de Spuicrossers5340078036
17Eliano Zafra677Fcc Barendrecht4450000020
18Finn Veerman846Fcc Barendrecht4550000019
19Sam van Vliet608Fcc de Spuicrossers5550000018
20Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht6450000018
21Thymo van der Sar618Fcc Barendrecht5660000016

boys 10/girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers1110020178
2Teun Ouwens184Fcc Barendrecht1110010275
3Joost Vrij16Fcc Barendrecht1110030372
4Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers2220010466
5Nâthan Paula328Fcc Barendrecht2220020563
6Quinten de Schrijver505Fcc de Spuicrossers3330030657
7Hayden van Wilgen599Fcc Barendrecht1110040857
8Tim Schutter246Fcc de Spuicrossers3330040754
9Tygo Kool537Fcc de Spuicrossers2220051051
10Floris Bijl566Fcc de Spuicrossers2220062049
11Sven Veerman529Fcc Barendrecht3330054043
12Sammy Kuijper580Fcc Barendrecht3440075040
13Jels van der Staal525Fcc de Spuicrossers4540073040
14Anthonio Spaans230Fcc Barendrecht4330066040
15Damian Bodegom508Fcc de Spuicrossers4440087037
16Duuk Bastian533Fcc Barendrecht4440088036
17Gijs Kruijswijk950Fcc Barendrecht5450000019
18Davy de Werker516Fcc Barendrecht5550000018
19Finn Goossen586Fcc Barendrecht5550000018
20Koen Brugts523Fcc Barendrecht5550000018
21Ewoud Pelgrim241Fcc Barendrecht6660000015

boys 11/girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Terje Koopmans157Fcc Barendrecht1110010178
2Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers1110010275
3Yari Polak290Fcc de Spuicrossers1220020370
4Bo Clausing829Fcc Barendrecht2220020466
5Noah Bijholt892Fcc de Spuicrossers2220040563
6Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers3330030657
7Tommie ten Have895Fcc Barendrecht3110030855
8Timo Griesdoorn817Fcc de Spuicrossers2340040754
9Jordy Faling816Fcc Barendrecht3330051048
10Vince Pijl843Fcc Barendrecht4440062043
11Vince Haring680Fcc de Spuicrossers4430053042
12Daen van Oorschot888Fcc Barendrecht5550074037
13Denzel Dap856Fcc de Spuicrossers5550085036
14Nick Yntema850Fcc Barendrecht5440087036
15Tim van der Wel804Fcc Barendrecht6660076032
16Ross de Groot685Fcc de Spuicrossers4660068032
17Andy Verhoeven869Fcc Barendrecht6550000017
18Thijs Jesse van der Woude822Fcc Barendrecht6660000015
19Simon Verbeek682Fcc Barendrecht7770000012

boys 12/girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Reza Roks31Fcc de Spuicrossers1110000178
2Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht1110000275
3Mika Krispijn379Fcc Barendrecht2220000369
4Jaydin Vervloet720Fcc Barendrecht2220000466
5Mike Barendrecht113Fcc Barendrecht3330000560
6Clement Bezemer741Fcc Barendrecht3330000657
7Thomas Baas768Fcc Barendrecht4440000751
8Thijs Jongejan947Fcc de Spuicrossers4440000848
9Aziz de Graaf705Fcc de Spuicrossers5550001042
10Thimo Kroon743Fcc Barendrecht5550002040
11Sam Berkhout148Fcc Barendrecht6660003035
12Rory Klootwijk763Fcc Barendrecht6660004034

boys 13/girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht2210000176
2Thijs Vrij230Fcc Barendrecht1120000274
3Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht3830000361
4Noah Paesch651Fcc Barendrecht4350000460
5Chad Roks213Fcc de Spuicrossers5440000556
6Arthur Brink618Fcc Barendrecht6560000746
7Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers8670000645
8Sidney Vis455Fcc de Spuicrossers7780000838

boys 14-15/girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luc van Haaren318Fcc Barendrecht1110000178
2Mika Gouman225Fcc Barendrecht2230000271
3Milan Maanster106Fcc de Spuicrossers2330000367
4Vin Toers Bijns814Fcc de Spuicrossers1110000566
5Jordy van der Windt812Fcc de Spuicrossers4340000461
6Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers3220000659
7Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers3420000754
8Max de Groot284Fcc Barendrecht4440000848
9Marley Roeland293Fcc Barendrecht5560001041
10Luuk Quaak504Fcc de Spuicrossers6650002038
11Luke Zweekhorst825Fcc Barendrecht5550003038
12Wesley van den Boogaard543Fcc de Spuicrossers7660005032
13Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers7770004031
14Christiaan Landegent502Fcc de Spuicrossers6770006030

boys 16+/girls 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht1110000178
2Kris Kuiper65Fcc de Spuicrossers1110000275
3Sylvain Freriks528Fcc de Spuicrossers2220000369
4Boyd Visser230Fcc Barendrecht3360000460
5Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers4420000559
6Stijn Ouwens17Fcc Barendrecht2230000659
7Inze de Kraa673Fcc de Spuicrossers3330000754
8Jesper de Jong785Fcc de Spuicrossers4440000848
9Colin Huisman610Fcc de Spuicrossers5640001042
10Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht7750002036
11Britt Blok755Fcc de Spuicrossers6560004035
12Lisa Udo394Fcc Barendrecht5650005035
13Menno van Bebberen383Fcc Barendrecht6570007031
14Lotte Jongkoen769Fcc Barendrecht8880003029
15Denise van Leeuwen376Fcc Barendrecht7770006029

Cruisers
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Matthieu Roks413Fcc Barendrecht1110000178
2Rob Udo455Fcc Barendrecht2320000271
3Alex Schutter653Fcc de Spuicrossers3230000367
4Roelof Koopmans748Fcc Barendrecht4440000460
5Bert van Leeuwen451Fcc Barendrecht5550000554

Laatst bijgewerkt: 21-05-2019
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.