BMXTrofee-West Competitie 2018
Wedstrijd 8: Langedijk



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
Totalen met een grijze achtergrond komen niet in de eindstand.
De aftrek wordt pas verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand bepaalt het hoogste resultaten in finales .
De werkelijke plaats kan daardoor afwijken van de getoonde plaats.

Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hailey Mc Cutcheon251Fcc Rijswijk1110000178
2Bentley Kloosterhuis815Fcc Wijkeroog2220000272
3Liv Harteveld178Bmx Zoetermeer3330000366

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Victoria Prince103Bmx Zoetermeer1210000177
2Kim Duinhoven102Fcc de Boscrossers2120000273
3Aaron Kok724Fcc de Kley-drivers4550000361
4Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 3330000560
5Jorian van der Weele750Uithoornse Wtc5440000459

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Joost Vrij86Fcc Barendrecht1110010178
2Sara Molenaar26Fcc de Kley-drivers1110020275
3Gino Soede13Uithoornse Wtc3210010369
4Lucas Faling80Fcc Barendrecht1110030469
5Cas Termaat678Fcc de Kley-drivers1120030565
6Scott Heimerikx100Fcc de Kley-drivers2330020658
7Tim Slootstra651Fcc de Kley-drivers2220040757
8Levi Hes87Fcc de Kley-drivers2220040854
9Kjell Post120Bmx Zoetermeer2220051051
10Djaimy Heijm90Fcc de Boscrossers3330053044
11Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht4440062043
12Shane van Olderen95Fcc Barendrecht3330064043
13Bryan van Dalen669Fcc Barendrecht4440075039
14Levi Rooks665Fcc Rijswijk3350086039
15Caithlyn Gerards203Fcc The Wheely's 4430077038
16Lieke van der Beek466Fcc The Wheely's 4440088036
17Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer5540000019
18Nigel Vertelman644Fcv Schagen5550000018
19Jens Lang91Uithoornse Wtc5550000018
20Cas Zwaan683Fcc Wijkeroog5550000018
21Bram Jong93Fcc de Kley-drivers6660000015

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Thijs Pronk78Bmx Zoetermeer1110010178
2Daan Verhoof544Fcc de Spuicrossers1110030275
3Bram Vergouwe180Fcc The Wheely's 1110010372
4Teun Ouwens184Fcc Barendrecht1110020469
5Mitch van der Steegt183Uithoornse Wtc2220030660
6Finn Termaat586Fcc de Kley-drivers3430040559
7Ruben de Kuiper193Uithoornse Wtc2220020854
8Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers3520040753
9Sondjo van Lier182Fcc The Wheely's 4340071046
10Luna Stam254Fcv Schagen3330082046
11Finn Visser547Fcc de Kley-drivers2230056043
12Nâthan Paula556Fcc Barendrecht2220057043
13Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers4340063042
14Daan Appelman585Fcc de Kley-drivers3430074042
15Sophie Mastenbroek258Uithoornse Wtc4440085039
16Jordie Heuving227Fcc de Kombocht4340068037
17Tijs Molenaar509Fcc de Boscrossers5450000019
18Esmee van Bodegom251Fcc de Kombocht5550000018
19Danilo Slippens569Fcv Schagen5550000018
20Floris Bijl566Fcc de Spuicrossers6550000017
21Milan Harsveld229Fcv Schagen5660000016
22Mike Neus837Hsc de Bataaf61060000015
23Owen van der Kolk957Fcc Wijkeroog6660000015
24Gijs Kruijswijk950Fcc Barendrecht6660000015

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer1110010178
2Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers1110010275
3Luna Louwerse43Fcc The Wheely's 2210030370
4Nova de Roos46Fcc Barendrecht1110020469
5Terje Koopmans157Fcc Barendrecht2220040563
6Amy van der Meer86Fcc de Boscrossers1120020662
7Charissa Sikma83Fcc The Wheely's 3220040756
8Bart van der Wal988Fcc de Boscrossers2220030854
9Jayden Gerards156Fcc The Wheely's 4430051046
10Matt van der Doe171Fcc Barendrecht4330052045
11Jayden Portier809Fcv Schagen3340073043
12Lucas Haasnoot161Fcc de Boscrossers2550064040
13Ellemijn Bak47Fcc de Kley-drivers3540065039
14Austin Banarsi853Fcc Rijswijk4330087039
15Stef de Baar159Fcc Wijkeroog5430086038
16Levi Hagenbeek841Fcc Wijkeroog3340078038
17Yari Polak290Fcc de Spuicrossers5440000020
18Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers4550000019
19Sven van Houten152Fcc de Kombocht5450000019
20Fleur Vedder76Fcv Schagen6550000017
21Roy Smit997Fcv Schagen5660000016
22Noah Bijholt892Fcc de Spuicrossers6660000015
23Jordy Faling816Fcc Barendrecht6660000015

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Koen de Graaf103Fcv Schagen1110010178
2Rymer Rooks114Fcc Rijswijk1110010275
3Levi Klop130Bmx Zoetermeer1110020372
4Max de Best124Bmx Zoetermeer1110020469
5Eline de Jong185Fcc de Kombocht2220030563
6Thierry Brons380Bmx Zoetermeer2220030660
7Bink Stam712Fcv Schagen3430040753
8Boy Hendriks778Fcc Wijkeroog2220051051
9Xem van Baaren378Fcv Schagen3340040850
10Yves Fruijtier794Fcc Wijkeroog2230052048
11Luca Prince125Bmx Zoetermeer3320075043
12Mart van Stralen767Fcc de Kley-drivers4340083042
13Joey Heimerikx138Fcc de Kley-drivers3330066041
14Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers4440064040
15Tijn Kruijswijk723Fcc Barendrecht4430077038
16Ivan Vermeulen783Fcc Barendrecht4450088035
17Iwan Voorrips916Fcv Schagen5540000019
18Jaydin Vervloet720Fcc Barendrecht5550000018
19Bas van Eijkelenburg716Fcc The Wheely's 5550000018
20Koen Geurts721Fcc Rijswijk6550000017
21Mike Barendrecht113Fcc Barendrecht5660000016
22Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk6660000015
23Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc6660000015
24Misha Dongelmans702Fcc de Boscrossers6660000015

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Sep Korff243Fcv Schagen1210020177
2Christijan Bak23Fcc de Kley-drivers1110010275
3Mika Lang26Uithoornse Wtc2330040367
4Mika Gouman225Fcc Barendrecht2220040466
5Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk2220030563
6Billy Spike van Bemmelen25Fcc Rijswijk1110020663
7Fabienne van Dorp126Fcv Schagen1110010760
8Kelvin Stam220Fcv Schagen3220030853
9Twan van Dorp65Fcv Schagen3120051051
10Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht2330052047
11Niek Ligthart658Fcc de Kley-drivers3330064043
12Sam Houtenbos667Fcc de Kley-drivers4450073040
13Thijs Vrij230Fcc Barendrecht4440065039
14Vincent van den Berg613Fcc de Kley-drivers5440086037
15Jur de Beij216Uithoornse Wtc4440077037
16Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer3730088035
17Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers5350000020
18Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht4550000019
19Chris Duinhoven237Fcc de Boscrossers5540000019
20Callum Andringa634Fcc de Boscrossers5650000017
21Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk6560000016
22Iris Udo129Fcc Barendrecht6660000015
23Tessa Neus138Hsc de Bataaf7560000015
24Scott van der Doe210Fcc Barendrecht6660000015
25Noah Paesch651Fcc Barendrecht6670000014
26Dinand Woerdman333Fcc de Kley-drivers7770000012

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Daan Corts99Uithoornse Wtc1110010178
2Pim Kroes255Fcc de Boscrossers2220020272
3Jennifer Maerten158Hsc de Bataaf1110040372
4Timo Eizinga575Fcv Schagen1110010566
5Julien Brons260Bmx Zoetermeer3220020465
6Joel Rijneker91Uithoornse Wtc2110030662
7Yordy de Baar87Fcc Wijkeroog2220040757
8Duncan de Jong273Fcc Rijswijk1220030855
9Roel de Boer583Fcc Wijkeroog2330051049
10Mees de Roos283Fcc Barendrecht3330052046
11Max de Groot284Fcc Barendrecht5330073042
12Marley Roeland293Fcc Barendrecht4440064040
13Délano Gerards282Fcc The Wheely's 5430085039
14Jeroen Welman294Fcc Rijswijk3350066039
15Wessel Hoorn254Bmx Zoetermeer5440087036
16Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers34400711034
17Sebastiaan van den Berg569Fcc de Kley-drivers4540000020
18Ties de Waal558Fcc de Boscrossers4550000019
19Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers4550000019
20Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk5550000018
21Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht6660000015
22Maaike de Best351Bmx Zoetermeer6660000015
23Jordi Schaefers278Uithoornse Wtc6660000015

Boys 14/Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dario van Dijk123Bmx Zoetermeer1110010178
2Jessy Soede82Uithoornse Wtc1120020274
3Lars van Vliet14Fcc The Wheely's 3320040367
4Xander Bak324Fcc de Kley-drivers3440020461
5Matthew Sikma305Fcc The Wheely's 4230040560
6Alec van der Mast262Uithoornse Wtc2310010660
7Stijn Ouwens95Fcc Barendrecht2230030756
8Jaro van Lier17Fcc The Wheely's 2220030854
9Timo Louwerse112Fcc The Wheely's 1110081054
10Luc van Haaren318Fcc Barendrecht4450052042
11Milan Slink309Fcc de Kombocht4440054040
12Sander Klaassen836Ncc Nijkerk5540063039
13Tim Groen328Fcc de Kley-drivers3330068039
14Julian Brouwer321Ncc Nijkerk6550085035
15Milan Maanster106Fcc de Spuicrossers5660076033
16Kees Duijs842Fcc de Kley-drivers6670077030
17Jelle Bierman880Fcc de Kley-drivers5550000018
18Jesse Vedder326Fcv Schagen6660000015
19Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers7760000013

Boys 15-16/Girls 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Odin Verhoog161Fcc The Wheely's 1110010178
2Kris Kuiper66Fcc de Spuicrossers1110010275
3Amon Verhoog25Fcc The Wheely's 2220020369
4Quinten Lensink222Fcc The Wheely's 1110030469
5Erik Seggelink157Fcc de Boscrossers3220040659
6Ingmar Ankerman303Fcc Rijswijk2110020759
7Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers3360040557
8Sylvain Freriks190Fcc de Spuicrossers4330030850
9Max de Beij293Uithoornse Wtc5230051047
10Rob Duba153Fcc de Boscrossers1520052047
11Jarno van de Weerd305Fcc de Kombocht3420064043
12Tim de Graaf237Fcv Schagen2230076043
13Mathijs Stam169Bmx Zoetermeer3450073041
14Danzel Funcke557Fcv Schagen4340085040
15Colin Huisman132Fcc de Spuicrossers5430067037
16Finn Brobbel239Hsc de Bataaf4340088037
17Jazz van Kasteren642Fcc Rijswijk5540000019
18Max Nijkamp220Fcc The Wheely's 4640000019
19Boyd Visser230Fcc Barendrecht6450000018
20Inze de Kraa673Fcc de Spuicrossers5550000018
21Luuk Gerritse329Ncc Nijkerk21090000015
22Raven Deen650Fcv Schagen6660000015

Boys 17+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Joey Nap16Uithoornse Wtc1110010178
2Boaz van Dam90Fcc Rijswijk2210020273
3Tom Mijts109Fcc The Wheely's 2220040369
4Arjan van Bodegraven400Uithoornse Wtc1120030468
5Maarten van der Mast51Uithoornse Wtc1120030565
6Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht2230040659
7Kevin Boomkens33Uithoornse Wtc1110010857
8Jordi Coen81Uithoornse Wtc2210020855
9René Stet420Fcc Wijkeroog3540051045
10Jarno van Dijk388Bmx Zoetermeer3320083045
11Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 3330074043
12Niek Beaumont373Fcc Rijswijk10440052042
13Thomas van der Wijngaard361Uithoornse Wtc3330065042
14Martijn van Wilgen15Fcc de Boscrossers5440066037
15Maikel van Egmond385Bmx Zoetermeer4440087037
16Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk6330088036
17Damian van der Horst957Ncc Nijkerk4450000020
18Mike Veenhof112Uithoornse Wtc4550000019
19Lars Wiebes804Uithoornse Wtc5550000018
20Jeroen Stam118Bmx Zoetermeer5660000016
21Gerco Woudenberg958Ncc Nijkerk1099000006

Ladies 15+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Suela Ruitenga53Fcc The Wheely's 1110000178
2Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer1110000275
3Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht2230000368
4Carmen Vermeulen56Fcc The Wheely's 2220000466
5Anja Jacobs310Fcc The Wheely's 3320000561
6Sanne de Jong76Fcc de Kombocht3330000657
7Allishia Ruitenga101Fcc The Wheely's 4440000751
8Lotte Harms82Fcc The Wheely's 4440000848
9Lisa van Schaik485Fcc de Kombocht5550001042
10Romy van der Wal481Fcc de Boscrossers5550003038
11Amaya van den Berg763Bmx Zoetermeer6660002037
12Lisa Udo102Fcc Barendrecht6660004034

Cruiser -16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Erik Seggelink157Fcc de Boscrossers1110000178
2Rob Duba153Fcc de Boscrossers1110000372
3Max Nijkamp220Fcc The Wheely's 3320000270
4Max de Beij293Uithoornse Wtc4240000462
5Mathijs Stam169Bmx Zoetermeer2430000560
6Luc van Haaren318Fcc Barendrecht2220000660
7Duncan de Jong273Fcc Rijswijk3330000754
8Mees de Roos283Fcc Barendrecht4440001048
9Jesse Vedder326Fcv Schagen5550002042
10Jens van Esdonk267Fcc Barendrecht6660003036

Cruiser 17-39
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Dion Bakkenes369Fcc The Wheely's 1110000178
2Niek Beaumont373Fcc Rijswijk2220000272
3Niels Kreuger846Fcc Wijkeroog2320000368
4Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk1110000566
5Arjan van der Weele173Uithoornse Wtc3230000464
6Jimmy van Woerkom817Uithoornse Wtc3330001057
7Bas van Kuijk513Uithoornse Wtc4440002051
8Lars Wiebes804Uithoornse Wtc4440003048
9Dennis Vedder446Fcv Schagen5550004042

Cruiser 40+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Wilco Cosijnse14Fcc The Wheely's 1110000178
2Rutger Krijgsman463Fcc Rijswijk1110000275
3Eelco Schoenmakers882Uithoornse Wtc2220000369
4Arnold de Baar165Fcc Wijkeroog2220000466
5Willem van der Steegt456Uithoornse Wtc3330000560
6Steef Welman676Fcc Rijswijk4340000655
7Tim Funcke651Fcv Schagen5440000750
8Matthieu Roks413Fcc Barendrecht3430000850
9Remco Nijkamp174Fcc The Wheely's 4550001043
10Rob Udo455Fcc Barendrecht5550002040
11Wim Pieterse65Uithoornse Wtc6660003035
12Roelof Koopmans748Fcc Barendrecht6660004034

Woman Cruiser
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Suela Ruitenga53Fcc The Wheely's 1110000178
2Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer1110000275
3Rebecca Neus-wichmanW4Hsc de Bataaf2320000368
4Amaya van den Berg763Bmx Zoetermeer3320000464
5Anja Jacobs310Fcc The Wheely's 3230000561
6Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 2230000659
7Mandy van Esdonk382Fcc Barendrecht4440001051
8Daphne Harteveld324Bmx Zoetermeer5550002045
9Iris Udo129Fcc Barendrecht4440003045
10Lisa Udo102Fcc Barendrecht5550004040

Laatst bijgewerkt: 14-10-2018
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.