BMXTrofee-West Competitie 2019
Wedstrijd 4: Oud-Beijerland



De resultaten met een groene achtergrond tellen.
De aftrek wordt verrekend met het totaal na de laatste wedstrijd.
Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1June Zeelenberg177Fcc de Spuicrossers1110000178
2Ethan Olive231Fcc The Wheely's 2220000272
3Davie Heuving232Fcc de Kombocht3330000366
4Jason van der Steegt701Uithoornse Wtc4450000459
5Esmee van der Burght530Fcc Barendrecht5540000555
6Mason Schouman703Fcc Rijswijk6660000648
7Jaymee van Schie835Fcc Rijswijk7770000742

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Hailey Mc Cutcheon77Fcc Rijswijk1110000178
2Ryan Vervloet824Fcc Barendrecht2220000272
3Dim Droog853Fcc Barendrecht4430000364
4Dylano Rook910Netherlands3340000462
5Cas Zaadnoordijk810Fcc Wijkeroog5650000553
6Roan Hink166Fcc de Kley-drivers6560000649
7Stijn Pueper160Fcc The Wheely's 7770000742

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kjell Post120Bmx Zoetermeer1110010178
2Victoria Prince54Bmx Zoetermeer1210010274
3Aaron Kok724Fcc de Kley-drivers1620020366
4Rafi Akbas710Fcc Wijkeroog2310030466
5Jorian van der Weele106Uithoornse Wtc2430020560
6Thijs Limburg746Fcv Schagen2240030658
7Pim Dijkman720Fcc Wijkeroog6120040754
8Jeremy Wijnbergh115Fcc The Wheely's 3140040852
9Keano Fraai122Fcc de Spuicrossers3520051047
10Lynn van der Windt407Fcc de Spuicrossers3330052046
11Timo van de Nadort755Fcc de Spuicrossers4240065041
12Milan van der Voet772Fcc Barendrecht4450063040
13Yano van Berkum796Fcc Rijswijk5450074038
14Wietse van Velthoven769Fcc Rijswijk4330088038
15Ryan Hoffer777Fcc de Kley-drivers5560076034
16Tim Heijman747Fcc Barendrecht5560088032
17Sem Verhoof767Fcc de Spuicrossers6650000016
18Lars Opscholtens705Netherlands6660000015

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Joost Vrij16Fcc Barendrecht1110010178
2Sara Molenaar209Fcc de Kley-drivers1110010275
3Lucas Faling80Fcc Barendrecht2230020368
4Stan Zeelenberg92Fcc de Spuicrossers1120020468
5Levi Hes87Fcc de Kley-drivers2310040563
6Shane van Olderen95Fcc Barendrecht2110030662
7Sem Kroon149Uithoornse Wtc1430030755
8Djaimy Heijm90Hsc de Bataaf3220040853
9Sanne Klop202Bmx Zoetermeer2250071048
10Cas Termaat141Fcc de Kley-drivers4250062044
11Tristan van Bodegom94Fcc de Kombocht4420053043
12Levi Rooks665Fcc Rijswijk5330074041
13Nigel Vertelman644Fcv Schagen3340055041
14Bryan van Dalen669Fcc Barendrecht3520086040
15Dilano Verhulp688Fcc de Spuicrossers3340067039
16Marijn de Kuiper89Uithoornse Wtc4430088037
17Owen van Oers686Fcc Barendrecht4540000020
18Jens Lang91Uithoornse Wtc5540000019
19Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk5550000018
20Rik Zaadnoordijk681Fcc Wijkeroog6460000017
21Cas Zwaan683Fcc Wijkeroog5750000016
22Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer6660000015
23Eliano Zafra677Fcc Barendrecht6660000015
24Lieke van der Beek213Fcc The Wheely's 6670000014
25Bram Jong93Fcc de Kley-drivers7760000013
26Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht7670000013
27Dean van Zon687Fcc Barendrecht7770000012

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bram Vergouwe180Fcc The Wheely's 1110010178
2Thijs Pronk74Uithoornse Wtc1110010275
3Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers1110020372
4Ruben de Kuiper193Uithoornse Wtc2220030466
5Teun Ouwens184Fcc Barendrecht2230020562
6Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers2230040659
7Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers3320040755
8Mitch van der Steegt183Uithoornse Wtc2210030855
9Jordie Heuving227Fcc de Kombocht3340051047
10Hayden van Wilgen599Fcc Barendrecht1320074046
11Noud van Dijk192Hsc de Bataaf4440062043
12Nâthan Paula328Fcc Barendrecht3130056043
13Floris Bijl566Fcc de Spuicrossers4540083040
14Tim Schutter246Fcc de Spuicrossers4540085038
15Esmee van Bodegom251Fcc de Kombocht3520078038
16Luna Stam254Fcv Schagen4630067036
17Finn Visser547Fcc de Kley-drivers6350000019
18Finn Termaat247Fcc de Kley-drivers5450000019
19Quinten de Schrijver505Fcc de Spuicrossers5450000019
20Milan Harsveld229Fcv Schagen5650000017
21Ewoud Pelgrim241Fcc Barendrecht6460000017
22Tijs Molenaar509Fcc de Boscrossers5660000016
23Olav Baars548Fcc Barendrecht6560000016

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer1110020178
2Steff de Bruijn75Fcc de Spuicrossers1110010275
3Stijn van Gulick282Fcc de Boscrossers1120010371
4Nova de Roos82Fcc Barendrecht3120020466
5Reza Roks31Fcc de Spuicrossers2310030563
6Terje Koopmans157Fcc Barendrecht1210030662
7Dione de Bruijn79Fcc de Spuicrossers2220040757
8Bart van der Wal291Fcc de Boscrossers2420040852
9Stefan Burger880Hsc de Bataaf4430061046
10Levi Hagenbeek160Hsc de Bataaf3330062046
11Amy van der Meer47Hsc de Bataaf3230053045
12Yari Polak290Fcc de Spuicrossers4330055041
13Charissa Sikma83Fcc The Wheely's 3540074040
14Stef de Baar159Fcc Wijkeroog2540077038
15Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers5360086036
16Timo Griesdoorn817Fcc de Spuicrossers5250088036
17Austin Banarsi853Fcc Rijswijk4640000019
18Matt van der Doe171Fcc Barendrecht4640000019
19Vince Haring680Fcc de Spuicrossers6450000018
20Denzel Dap856Fcc de Spuicrossers5550000018
21Jordy Faling816Fcc Barendrecht6460000017
22Noah Bijholt892Fcc de Spuicrossers5750000016
23Fleur Vedder76Fcv Schagen6660000015
24Jason Bitter871Fcc Rijswijk6570000015
25Jarno Eshuis698Bmx Zoetermeer7660000014
26Ilias Mghizrat898Netherlands977000008

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Koen de Graaf68Fcv Schagen1110010178
2Levi Klop130Bmx Zoetermeer1210020274
3Thierry Brons380Bmx Zoetermeer1110020372
4Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht2110010468
5Max de Best124Bmx Zoetermeer2330030561
6Xem van Baaren378Fcv Schagen2330040658
7Bink Stam118Fcv Schagen2120030758
8Mart van Stralen107Fcc de Kley-drivers3320040852
9Eline de Jong185Fcc de Kombocht1220071052
10Luca Prince125Bmx Zoetermeer3220052048
11Boy Hendriks778Fcc Wijkeroog3230053045
12Iwan Voorrips916Fcv Schagen3440064041
13Mika Krispijn379Fcc Barendrecht4430076039
14Koen Geurts135Fcc Rijswijk4540065038
15Sjoerd Zwerver129Uithoornse Wtc4540087036
16Jaydin Vervloet720Fcc Barendrecht6340088035
17Jelte Jong140Fcc de Kley-drivers4450000020
18Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk5450000019
19Mike Barendrecht113Fcc Barendrecht5560000017
20Misha Dongelmans702Fcc de Boscrossers5650000017
21Max Mülders903Fcc Rijswijk5660000016
22Sam Berkhout148Fcc Barendrecht6650000016
23Timo van Nugteren701Netherlands6560000016

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht1120010177
2Sam Houtenbos667Fcc de Kley-drivers2310030272
3Mika Lang26Uithoornse Wtc1130020370
4Sep Korff243Fcv Schagen1110010469
5Kelvin Stam220Fcv Schagen2150030561
6Christijan Bak28Fcc de Kley-drivers3210040660
7Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht3230040755
8Mika Gouman225Fcc Barendrecht3210020854
9Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer1320061051
10Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk2220052049
11Rymer Rooks114Fcc Rijswijk2440084042
12Thijs Vrij230Fcc Barendrecht3360053041
13Vincent van den Berg613Fcc de Kley-drivers4330086040
14Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers5430075039
15Twan van Dorp67Fcv Schagen4440077037
16Noah Paesch205Fcc Barendrecht4520068037
17Chad Roks213Fcc de Spuicrossers4540000020
18Niek Ligthart658Fcc de Kley-drivers5440000020
19Callum Andringa634Fcc de Boscrossers5550000018
20Dinand Woerdman333Fcc de Kley-drivers6550000017
21Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk5650000017
22Scott van der Doe210Fcc Barendrecht6660000015

Boys 14/Girls 15-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Daan Corts99Uithoornse Wtc1110010178
2Seth van Dijk271Hsc de Bataaf1120010274
3Timo Eizinga96Fcv Schagen3210020369
4Julien Brons260Bmx Zoetermeer1220020467
5Roel de Boer583Fcc Wijkeroog2340040560
6Duncan de Jong273Fcc Rijswijk2130030660
7Lance Meijers93Fcc The Wheely's 2420030755
8Max de Groot284Fcc Barendrecht3350040849
9Yordy de Baar87Fcc Wijkeroog4530051045
10Mees de Roos283Fcc Barendrecht5240062044
11Ties de Waal95Fcc de Boscrossers3330063044
12Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers4410054043
13Marley Roeland293Fcc Barendrecht5540075037
14Jeroen Welman294Fcc Rijswijk4650076035
15Wessel Hoorn254Bmx Zoetermeer5460088033
16Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk6650087032
17Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht6660000015
18Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers6760000014
19Sebastiaan van den Berg569Fcc de Kley-drivers7570000014

Boys 15-16/Girls 17
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Boyd Visser230Fcc Barendrecht1110000178
2Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers1210000274
3Luc van Haaren318Fcc Barendrecht2320000368
4Milan Maanster106Fcc de Spuicrossers3240000463
5Tim de Graaf237Fcv Schagen2360000558
6Sal Meijers122Fcc The Wheely's 4130000658
7Inze de Kraa673Fcc de Spuicrossers4620000751
8Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer3450000848
9Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers6430001044
10Kees Duijs842Fcc de Kley-drivers5540002041
11Jordy van der Windt812Fcc de Spuicrossers5550003038
12Jesse Vedder326Fcv Schagen7670004032
13Tim Groen328Fcc de Kley-drivers699000005

Boys 17+/Girls 18+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht1110000178
2Maarten van der Mast363Uithoornse Wtc2210000273
3Damian van der Horst957Ncc Nijkerk4120000368
4Sylvain Freriks528Fcc de Spuicrossers1330000465
5Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk3320000561
6Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk2430001057
7Erik Seggelink377Hsc de Bataaf4440002051
8Jeffrey Maerten376Hsc de Bataaf5240003049
9Maikel van Egmond385Bmx Zoetermeer3550004044

Ladies 14+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer1110000178
2Jennifer Maerten36Hsc de Bataaf1120000274
3Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht2230000368
4Sanne de Jong76Fcc de Kombocht3310000465
5Lotte Harms82Fcc The Wheely's 2220000563
6Fabienne van Dorp126Fcv Schagen3440000655
7Sidney Vis455Fcc de Spuicrossers4430000752
8Lisa van Schaik773Fcc de Kombocht5360001046
9Tessa Neus138Hsc de Bataaf5540003040
10Romy van der Wal764Fcc de Boscrossers4950002037
11Lisa Udo394Fcc Barendrecht6550004037

Cruiser 13-16
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Luc van Haaren318Fcc Barendrecht2110000177
2Tim de Graaf237Fcv Schagen1220000370
3Finn Brobbel239Hsc de Bataaf3330000269
4Sal Meijers122Fcc The Wheely's 4440000460
5Jesse Vedder326Fcv Schagen7550000552
6Duncan de Jong273Fcc Rijswijk6660000648
7Mees de Roos283Fcc Barendrecht5770000744

Cruiser 17-29
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk3510000172
2Erik Seggelink377Hsc de Bataaf1330000368
3Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk5240000267
4Jeffrey Maerten376Hsc de Bataaf2120000467
5Mack Hoogendoorn360Bmx Zoetermeer4450000556
6Sven Wiebes353Uithoornse Wtc6660000648

Cruiser 40+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Wilco CosijnseW7Fcc The Wheely's 1230000175
2Michiel Jansen34Uithoornse Wtc1110000275
3Jeroen NeusW7Hsc de Bataaf6110000367
4Matthieu Roks413Fcc Barendrecht2320000465
5Anita Bakkenes-kok304Fcc The Wheely's 4340000558
6Arjan van der Weele173Uithoornse Wtc2220000757
7Willem van der Steegt456Uithoornse Wtc3430000656
8Arnold de Baar165Fcc Wijkeroog3440001049
9Steef Welman676Fcc Rijswijk4550002043
10Rob Udo455Fcc Barendrecht5550003039
11Roelof Koopmans748Fcc Barendrecht5660004036

Woman Cruiserv 13+
PlNaamBordClubMan-1Man-2Man-31/8 Fin1/4 Fin1/2 FinB-FinA-FinTotaal
1Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer1110000178
2Lisa Udo394Fcc Barendrecht22100000272

Laatst bijgewerkt: 30-06-2019
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.