Zuid Hollands Kampioenschap 2019


ZK-1: Eigen: 126
Totaal deelnemers Eigen: 112 Cruiser: 14
Je moet aan minimaal 1 van de 1 wedstrijden deelnemen voor de eindstand

Bij een gelijke eindstand kan de werkelijke plaats afwijken van de getoonde plaats.
De eindstand op de wedstrijdlijsten bij de wedstrijd is leidend.
Aan de hier getoonde uitslagen kunnen geen rechten ontleend worden.

Boys -6/Girls -7
PlNaamBordClubZK-1
1Liv Harteveld178Bmx Zoetermeer78
2Mason Schouman703Fcc Rijswijk71
3Danique van Dalen402Fcc Barendrecht67
4Finn van Berkum477Fcc Rijswijk60

Boys 7/Girls 8
PlNaamBordClubZK-1
1Dim Droog853Fcc Barendrecht78
2Mica van den Berg868Bmx Zoetermeer72
3Fedde Kraal830Fcc Barendrecht71
4Hailey Mc Cutcheon77Fcc Rijswijk67
5Ryan Vervloet824Fcc Barendrecht60
6Ole Olsthoorn820Fcc Rijswijk55
7Dylano Rook910Netherlands53
8Keano Hoogduin828Bmx Zoetermeer21
9Mees Sweerts839Fcc Rijswijk18
10Mike Borst866Bmx Zoetermeer18
11Sven Souren862Fcc Barendrecht15

Boys 8/Girls 9
PlNaamBordClubZK-1
1Kjell Post120Bmx Zoetermeer78
2Victoria Prince54Bmx Zoetermeer72
3Mack Berkelaar113Bmx Zoetermeer66
4Tim Heijman747Fcc Barendrecht60
5Yano van Berkum796Fcc Rijswijk53
6Milan van der Voet772Fcc Barendrecht49
7Alexandre Semedo Tavares771Fcc Barendrecht41
8Sem Verhoof767Fcc de Spuicrossers37

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubZK-1
1Joost Vrij16Fcc Barendrecht78
2Lucas Faling80Fcc Barendrecht72
3Owen van Oers686Fcc Barendrecht69
4Shane van Olderen95Fcc Barendrecht66
5Bryan van Dalen669Fcc Barendrecht63
6Eliano Zafra677Fcc Barendrecht51
7Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer51
8Floris Zwanenburg865Fcc Rijswijk50
9Jochem Brand616Bmx Zoetermeer19
10Levi Rooks132Fcc Rijswijk17
11Sanne Klop202Bmx Zoetermeer16
12Juha Vlot855Fcc Barendrecht14
13Dilano Verhulp688Fcc de Spuicrossers14
14Jordy Pluimert612Fcc Barendrecht13
15Dean van Zon687Fcc Barendrecht10

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubZK-1
1Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers75
2Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers69
3Floris Bijl566Fcc de Spuicrossers62
4Daan Verhoof327Fcc de Spuicrossers57
5Siem Bekers522Bmx Zoetermeer55
6Tygo Kool537Fcc de Spuicrossers54
7Rifka Kamp481Bmx Zoetermeer45
8Mika Lambregtse521Fcc Rijswijk39

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubZK-1
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer78
2Nova de Roos82Fcc Barendrecht72
3Matt van der Doe171Fcc Barendrecht72
4Austin Banarsi853Fcc Rijswijk62
5Noah Bijholt892Fcc de Spuicrossers60
6Jarno Eshuis698Bmx Zoetermeer59
7Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers52
8Jason Bitter871Fcc Rijswijk22
9Thijmen Tuit683Bmx Zoetermeer18
10Jordy Faling816Fcc Barendrecht18
11Dante Jagerman33Bmx Zoetermeer15

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubZK-1
1Rymer Rooks114Fcc Rijswijk78
2Levi Klop130Bmx Zoetermeer75
3Thierry Brons380Bmx Zoetermeer68
4Luca Prince125Bmx Zoetermeer61
5Tijn Kruijswijk119Fcc Barendrecht60
6Max de Best124Bmx Zoetermeer57
7Jaydin Vervloet720Fcc Barendrecht53
8Mika Krispijn379Fcc Barendrecht52
9Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk18
10Koen Geurts135Fcc Rijswijk18
11Mike Barendrecht113Fcc Barendrecht15
12Sam Berkhout148Fcc Barendrecht15
13Kaylen van Olderen402Fcc Barendrecht12
14Thijs Jongejan947Fcc de Spuicrossers12

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubZK-1
1Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer78
2Billy Spike van Bemmelen25Fcc Rijswijk72
3Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk68
4Mika Gouman225Fcc Barendrecht64
5Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht60
6Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk59
7Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers53
8Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht50
9Arthur Brink618Fcc Barendrecht18
10Noah Paesch205Fcc Barendrecht18
11Scott van der Doe210Fcc Barendrecht15
12Sidney Vis455Fcc de Spuicrossers15

Boys 14
PlNaamBordClubZK-1
1Julien Brons260Bmx Zoetermeer78
2Duncan de Jong273Fcc Rijswijk72
3Mees de Roos283Fcc Barendrecht72
4Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers66
5Marley Roeland293Fcc Barendrecht60
6Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht56
7Wessel Hoorn254Bmx Zoetermeer21
8Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk20
9Jens van Esdonk267Fcc Rijswijk20
10Jeroen Welman294Fcc Rijswijk18

Boys 15-16
PlNaamBordClubZK-1
1Boyd Visser230Fcc Barendrecht78
2Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers69
3Luc van Haaren318Fcc Barendrecht68
4Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer58
5Inze de Kraa673Fcc de Spuicrossers56
6Milan Maanster106Fcc de Spuicrossers49
7Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers42

Boys 17+
PlNaamBordClubZK-1
1Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk75
2Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht74
3Boaz van Dam534Fcc Rijswijk64
4Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk60
5Menno van Bebberen383Fcc Barendrecht57

Girls 15+
PlNaamBordClubZK-1
1Daniëlle Huvermann385Fcc Barendrecht77
2Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer73
3Lisa van Schaik773Fcc de Kombocht66
4Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers58
5Mandy van Esdonk382Fcc Rijswijk56
6Lisa Udo394Fcc Barendrecht48
7Denise van Leeuwen376Fcc Barendrecht42

Cruisers -30
PlNaamBordClubZK-1
1Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk78
2Ingmar Ankerman366Fcc Rijswijk72
3Boaz van Dam534Fcc Rijswijk68
4Mack Hoogendoorn360Bmx Zoetermeer67
5Mathijs Stam362Bmx Zoetermeer63
6Jens van Esdonk267Fcc Rijswijk57
7Luc van Haaren318Fcc Barendrecht21
8Mandy van Esdonk382Fcc Rijswijk21
9Lisa Udo394Fcc Barendrecht18
10Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk18

Cruisers 30+
PlNaamBordClubZK-1
1Amaya van den Berg393Bmx Zoetermeer77
2Matthieu Roks413Fcc Barendrecht72
3Rob Udo455Fcc Barendrecht67
4Daphne Harteveld324Bmx Zoetermeer60

Laatst bijgewerkt: 23-03-2020
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.