Popposter

BCiM Open Zuid Hollands Kampioenschap 2018


ZK-1: Eigen: 113
Totaal deelnemers Eigen: 105 Cruiser: 8
Je moet aan minimaal 1 van de 1 wedstrijden deelnemen voor de eindstand Bij een gelijke eindstand bepaalt het resultaat van de finale de volgorde.
De werkelijke plaats kan daardoor afwijken van de getoonde plaats.
Boys -8/Girls -9
PlNaamBordClubZK-1
1Joost Vrij86Fcc Barendrecht78
2Lucas Faling80Fcc Barendrecht72
3Victoria Prince103Bmx Zoetermeer66
4Shane van Olderen95Fcc Barendrecht66
5Stan Zeelenberg829Fcc de Spuicrossers62
6Levi Rooks665Fcc Rijswijk53
7Kjell Post747Bmx Zoetermeer49
8Bryan van Dalen669Fcc Barendrecht48
9Dilano Verhulp688Fcc de Spuicrossers48
10Hailey Mc Cutcheon251Fcc Rijswijk47
11Dean Patrick Kuijpers127Bmx Zoetermeer45
12Ezra Nieuwenhuyzen667Fcc Barendrecht45
13Jitte Kazemier451Fcc Barendrecht44
14Lynn van der Windt407Fcc de Spuicrossers38
15Dean van Zon687Fcc Barendrecht31
16Jaylian Sawikarta673Fcc Barendrecht30
17Owen van Oers686Fcc Barendrecht19

Boys 9/Girls 10
PlNaamBordClubZK-1
1Steff de Bruijn77Fcc de Spuicrossers78
2Thijs Pronk78Bmx Zoetermeer74
3Teun Ouwens184Fcc Barendrecht69
4Daan Verhoof544Fcc de Spuicrossers67
5Nâthan Paula556Fcc Barendrecht60
6Matthijs Heerschap196Fcc de Spuicrossers56
7Jay-jay Groenewegen226Fcc de Spuicrossers52
8Quinten de Schrijver505Fcc de Spuicrossers48
9Floris Bijl566Fcc de Spuicrossers42
10Tim Schutter564Fcc de Spuicrossers40
11Tristan Adami960Fcc Rijswijk34
12Deniz Makaraci563Fcc Rijswijk32
13Davy de Werker516Fcc Barendrecht31
14Duuk Bastian533Fcc Barendrecht30
15Koen Brugts523Fcc Barendrecht26

Boys 10/Girls 11
PlNaamBordClubZK-1
1Silvan van Dijk173Bmx Zoetermeer78
2Nova de Roos46Fcc Barendrecht72
3Terje Koopmans157Fcc Barendrecht69
4Dione de Bruijn79Fcc de Spuicrossers66
5Austin Banarsi853Fcc Rijswijk63
6Dion Mertens163Fcc de Spuicrossers57
7Noah Bijholt892Fcc de Spuicrossers51
8Timo Griesdoorn817Fcc de Spuicrossers48
9Denzel Dap856Fcc de Spuicrossers42
10Jordy Faling816Fcc Barendrecht39
11Thijmen Tuit682Bmx Zoetermeer35

Boys 11/Girls 12
PlNaamBordClubZK-1
1Levi Klop130Bmx Zoetermeer78
2Thierry Brons380Bmx Zoetermeer72
3Max de Best124Bmx Zoetermeer72
4Luca Prince125Bmx Zoetermeer66
5Mika Krispijn379Fcc Barendrecht59
6Wessel van Zonneveld933Fcc Rijswijk57
7Tijn Kruijswijk723Fcc Barendrecht52
8Ivan Vermeulen783Fcc Barendrecht48
9Mike Barendrecht944Fcc Barendrecht41
10Jaydin Vervloet720Fcc Barendrecht40
11Max Mülders903Fcc Rijswijk34
12Koen Geurts721Fcc Rijswijk33
13Thomas Baas768Fcc Barendrecht32
14Thijs Jongejan947Fcc de Spuicrossers30

Boys 12/Girls 13
PlNaamBordClubZK-1
1Billy Spike van Bemmelen25Fcc Rijswijk78
2Mika Gouman225Fcc Barendrecht72
3Kees Wildeboer229Fcc Barendrecht69
4Shane Mc Cutcheon219Fcc Rijswijk69
5Dylan Kuijpers223Bmx Zoetermeer60
6Thijs Vrij230Fcc Barendrecht53
7Michael Mantchev240Fcc de Spuicrossers51
8Tycho Kuiters236Fcc Barendrecht50
9Sean van Eekhout326Bmx Zoetermeer44
10Noah Paesch651Fcc Barendrecht40
11Luuk Ouwehand644Fcc Rijswijk34
12Scott van der Doe210Fcc Barendrecht33
13Sidney Vis455Fcc de Spuicrossers32
14Finn Steijn694Fcc Barendrecht29

Boys 13/Girls 14
PlNaamBordClubZK-1
1Duncan de Jong273Fcc Rijswijk75
2Julien Brons260Bmx Zoetermeer71
3Marley Roeland293Fcc Barendrecht69
4Mees de Roos283Fcc Barendrecht68
5Jesse van Etten266Fcc de Spuicrossers63
6Jens van Esdonk267Fcc Barendrecht56
7Max de Groot284Fcc Barendrecht53
8Mink de Ruiter264Fcc Rijswijk46
9Jeroen Welman294Fcc Rijswijk45
10Ferry van Kleef291Fcc Barendrecht40

Boys 14
PlNaamBordClubZK-1
1Dennis de Vries327Bmx Zoetermeer75
2Vin Toers Bijns315Fcc de Spuicrossers74
3Lucas Bijholt855Fcc de Spuicrossers65
4Milan Maanster106Fcc de Spuicrossers62

Boys 15-16
PlNaamBordClubZK-1
1Ingmar Ankerman303Fcc Rijswijk78
2Kris Kuiper66Fcc de Spuicrossers74
3Sylvain Freriks190Fcc de Spuicrossers67
4Jarno Wiechmann300Fcc de Spuicrossers66
5Mack Hoogendoorn195Bmx Zoetermeer63
6Mathijs Stam169Bmx Zoetermeer57
7Jazz van Kasteren642Fcc Rijswijk51
8Boyd Visser230Fcc Barendrecht48
9Arnold Thomassen577Fcc Barendrecht42
10Tobias Meijer714Fcc Barendrecht40

Sportklasse 17+
PlNaamBordClubZK-1
1Boaz van Dam90Fcc Rijswijk74
2Jasey Jay Lotte374Fcc Rijswijk71
3Ruben van Gemeren397Fcc Barendrecht70
4Niek Beaumont373Fcc Rijswijk61
5Menno van Bebberen383Fcc Barendrecht54

Girls 15+
PlNaamBordClubZK-1
1Bailey Hoogendoorn14Bmx Zoetermeer78
2Mandy van Esdonk382Fcc Barendrecht72
3Felicia Mertens160Fcc de Spuicrossers66
4Bente Koopmans461Fcc Barendrecht60
5Lisa Udo102Fcc Barendrecht54

Cruisers 30+
PlNaamBordClubZK-1
1Michel van Adrichem164Fcc Rijswijk77
2Rutger Krijgsman463Fcc Rijswijk73
3Matthieu Roks413Fcc Barendrecht66
4Rob Udo455Fcc Barendrecht60
5Martijn Vermeulen683Fcc Barendrecht54
6Jesse Kazemier715Fcc Barendrecht46
7Miguel Mulders697Fcc Rijswijk44
8Bert van Leeuwen451Fcc Barendrecht3

Laatst bijgewerkt: 03-12-2018
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.