Popposter

BMX Wedstrijdkalender

april 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zaterdag 01 apr UEC Europees Kampioenschap 1 BMX Circuit Zolder Heusden-Zolder Belgie
zaterdag 01 apr UEC Europees Kampioenschap 2 BMX Circuit Zolder Heusden-Zolder Belgie
zondag 02 apr UEC Europees Kampioenschap 2 BMX Circuit Zolder Heusden-Zolder Belgie
zaterdag 08 apr Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 1 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zondag 09 apr BMXTrofee-West Competitie 2 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
zondag 09 apr BMX Zuid Competitie 2 FCV Volkel Volkel Nederland
zondag 09 apr BMX Noord-Oost Competitie 2 BMX Apeldoorn Apeldoorn Nederland
zondag 16 apr Topcompetitie 1 FCV D.V.O. Haaksbergen Nederland
dinsdag 18 apr Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 1 FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland Nederland
donderdag 20 apr Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 2 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zondag 23 apr Topcompetitie 2 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
zaterdag 29 apr UEC Europees Kampioenschap 3 FCC Wheels Erp Nederland
zaterdag 29 apr UEC Europees Kampioenschap 4 FCC Wheels Erp Nederland
zondag 30 apr UEC Europees Kampioenschap 4 FCC Wheels Erp Nederland
mei 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zaterdag 06 mei UCI BMX Supercross 1 Papendal Papendal Nederland
zondag 07 mei UCI BMX Supercross 2 Papendal Papendal Nederland
dinsdag 09 mei Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 2 FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland Nederland
donderdag 11 mei Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 3 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
zaterdag 13 mei UCI BMX Supercross 3 BMX Circuit Zolder Heusden-Zolder Belgie
zondag 14 mei UCI BMX Supercross 4 BMX Circuit Zolder Heusden-Zolder Belgie
zondag 14 mei BMX Zuid Competitie 3 F.M.C. The Whoopers Berlicum Nederland
zondag 14 mei BMX Noord-Oost Competitie 3 FCC De Heideclub Tietjerksteradeel Nederland
zaterdag 20 mei UEC Europees Kampioenschap 5 Praag-Bohnice Praag Tsjechie
zaterdag 20 mei UEC Europees Kampioenschap 6 Praag-Bohnice Praag Tsjechie
zondag 21 mei UEC Europees Kampioenschap 6 Praag-Bohnice Praag Tsjechie
zondag 21 mei BMXTrofee-West Competitie 3 FCC de Boscrossers Heiloo Nederland
zondag 21 mei BMX Zuid Competitie 4 FCC Ammersoyen Ammerzoden Nederland
zondag 21 mei BMX Noord-Oost Competitie 4 FC Unitas Assen Nederland
vrijdag 26 mei 3 Nations BMX Cup 1 BMX-Arena Ahnatal Ahnatal Duitsland
zaterdag 27 mei 3 Nations BMX Cup 1 BMX-Arena Ahnatal Ahnatal Duitsland
zondag 28 mei 3 Nations BMX Cup 2 BMX-Arena Ahnatal Ahnatal Duitsland
dinsdag 30 mei Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 3 FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland Nederland
juni 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
donderdag 01 jun Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 4 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zaterdag 03 jun UEC Europees Kampioenschap 7 Verona Verona Italie
zaterdag 03 jun UEC Europees Kampioenschap 8 Verona Verona Italie
zondag 04 jun UEC Europees Kampioenschap 8 Verona Verona Italie
zondag 04 jun BMX Zuid Competitie 5 FCC de Plakpunters Venlo Nederland
zondag 11 jun Topcompetitie 3 FCC Nuland Maasdonk Nederland
donderdag 15 jun Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 5 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
zaterdag 17 jun UEC Europees Kampioenschap 9 Vikingen BMX Track Sandnes Noorwegen
zaterdag 17 jun UEC Europees Kampioenschap 10 Vikingen BMX Track Sandnes Noorwegen
zondag 18 jun UEC Europees Kampioenschap 10 Vikingen BMX Track Sandnes Noorwegen
zaterdag 17 jun Nationaal Kampioenschap Clubs FCC The Wheely's Baarn Nederland
zondag 18 jun BMXTrofee-West Competitie 4 FCC The Wheely's Baarn Nederland
dinsdag 20 jun Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 4 FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland Nederland
zondag 25 jun BMXTrofee-West Competitie 5 FCC de Spuicrossers Oud-Beijerland Nederland
zondag 25 jun BMX Zuid Competitie 6 FCV Geldermalsen Geldermalsen Nederland
zondag 25 jun BMX Noord-Oost Competitie 5 K.W.C. Kampen Kampen Nederland
donderdag 29 jun Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 6 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
juli 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zaterdag 01 jul Nationaal Kampioenschap Timetrial FC Unitas Assen Nederland
zondag 02 jul Nationaal Kampioenschap FC Unitas Assen Nederland
zondag 02 jul Belgisch kampioenschap BMX Circuit Zolder Heusden-Zolder Belgie
vrijdag 14 jul UEC Europees Kampioenschap BMX Club du Stade Bordelais Bordeaux Frankrijk
zaterdag 15 jul UEC Europees Kampioenschap BMX Club du Stade Bordelais Bordeaux Frankrijk
zondag 16 jul UEC Europees Kampioenschap BMX Club du Stade Bordelais Bordeaux Frankrijk
dinsdag 25 jul UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill SC Rock Hill   Amerika
woensdag 26 jul UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill SC Rock Hill   Amerika
donderdag 27 jul UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill SC Rock Hill   Amerika
vrijdag 28 jul UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill SC Rock Hill   Amerika
zaterdag 29 jul UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill SC Rock Hill   Amerika
zondag 30 jul UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill SC Rock Hill   Amerika
augustus 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
vrijdag 25 aug 3 Nations BMX Cup 3 PeerBMX Peer Belgie
zaterdag 26 aug 3 Nations BMX Cup 3 PeerBMX Peer Belgie
zondag 27 aug 3 Nations BMX Cup 4 PeerBMX Peer Belgie
dinsdag 29 aug Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 5 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
donderdag 31 aug Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 7 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
september 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zondag 03 sep BMXTrofee-West Competitie 6 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zondag 03 sep BMX Zuid Competitie 7 FCV Veldhoven Veldhoven Nederland
vrijdag 08 sep 3 Nations BMX Cup 5 FCV de Durtrappers Luyksgestel Nederland
zaterdag 09 sep 3 Nations BMX Cup 5 FCV de Durtrappers Luyksgestel Nederland
zondag 10 sep 3 Nations BMX Cup 6 FCV de Durtrappers Luyksgestel Nederland
dinsdag 12 sep Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 6 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
donderdag 14 sep Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 8 BMX Zoetermeer Zoetermeer Nederland
zaterdag 16 sep UCI BMX Supercross 5 BMX Santiago Santiago del Estera   Argentinie
zondag 17 sep UCI BMX Supercross 6 BMX Santiago Santiago del Estera   Argentinie
zondag 17 sep BMXTrofee-West Competitie 7 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
zondag 17 sep BMX Zuid Competitie 8 FCC Flying Devils Made Nederland
zondag 17 sep BMX Noord-Oost Competitie 6 FCC de Bissinghcrossers Ommen Nederland
zondag 24 sep Topcompetitie 4 (C1) K.W.C. Kampen Kampen Nederland
donderdag 28 sep Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 9 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
oktober 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zondag 01 okt BMXTrofee-West Competitie 8 FCC Wijkeroog Velsen-noord Nederland
zondag 01 okt BMX Zuid Competitie 9 FCV d'n Urste Schijndel Nederland
zondag 01 okt BMX Noord-Oost Competitie 7 FCV D.V.O. Haaksbergen Nederland
zondag 08 okt Topcompetitie 5 FCC Lion d'or Valkenswaard Nederland
dinsdag 10 okt Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 7 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland
zondag 15 okt BMX Zuid Competitie 10 FCC Oss Oss Nederland
zondag 15 okt BMX Noord-Oost Competitie 8 Flying Birds Winschoten Nederland
zaterdag 28 okt Club 2 Rijswijk - Zoetermeer 10 FCC Rijswijk Rijswijk Nederland
zondag 29 okt BMXTrofee-West Competitie 9 Uithoornse WTC Uithoorn Nederland
november 2017
 WedstrijdOrganisatorPlaatsInfo|Land
zaterdag 04 nov Club 2 Barendrecht - Oud Beijerland 8 FCC Barendrecht Barendrecht Nederland

Aan de hier gepubliceerde evenementen, locaties en data kunnen geen rechten ontleed worden.
De kalender is samengesteld uit publiek beschikbare informatie op het internet.
De informatie is waar mogelijk gecontroleerd met informatie van de diverse wieler bonden.
Gaarne fouten en wijzigingen en aanvullende informatie doorgeven aan de webmaster.

Laatst bijgewerkt: 26-03-17
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.