Club-2 Barendrecht - Oud-Beijerland

Kalender

Data 2019
di 26 mrtClub2bo - 1: Barendrecht
di 16 aprClub2bo - 2: Oud-Beijerland
di 21 meiClub2bo - 3: Barendrecht
di 18 junClub2bo - 4: Oud-Beijerland
di 03 sepClub2bo - 5: Barendrecht
di 24 sepClub2bo - 6: Oud-Beijerland
di 08 oktClub2bo - 7: Barendrecht
za 19 oktClub2bo - 8: Oud-Beijerland

Inschrijvingen

Club 2 FCC Barendrecht - FCC De Spuicrossers Oud-Beijerland 2019

De Club-2 competitie tussen Barendrecht en de Spuicrossers uit Oud-Beijerland is bedoeld als trainingswedstrijd waarvan alle leden wordt verwacht dat zij deelnemen. 
Een KNWU basislidmaatschap + bordnummer + zijbordnummer zijn verplicht. 
We organiseren deze wedstrijden dit jaar voor de 18e keer. 
Het is een serie van acht wedstrijden op dinsdagen i.p.v. de training (de laatste wedstrijd is op een zaterdag).

Reglementen:

Wanneer er vragen zijn over de uitslagen dan kunnen deze tot voor de volgende wedstrijd aan de jury worden via een mail aan wedstrijden@fccbarendrecht.nl of secretaris@fccspuicrossers.nl .
Na de opvolgende wedstrijd zijn de uitslagen van de vorige wedstrijd definitief.

Deelname:

Alle leden van de Spuicrossers en Barendrecht. Nieuwe leden kunnen zich lopende de competitie nog opgeven.
Nieuwe leden: zij mogen pas meedoen als zij een officieel bordnummer hebben.

Groepsindeling:

Afhankelijk van leeftijd & sterkte & aantal inschrijvingen. Uitgangspunt is de leeftijd per 31-12-2019.
Meisjes worden ingedeeld bij jongens van één jaar jonger.
Leeftijdsgroep hoger of lager wordt bepaald door de trainers.
De groepsindeling wordt tevoren bekend gemaakt bij alle leden met de mogelijkheid tot 21 maart te vragen om een andere indeling.
Dit kan later niet meer worden gewijzigd.

Aanmelden:

Eerste wedstrijd inschrijving vanaf 18.00 uur -18.45 uur.
Volgende wedstrijden van 18.15-18.45 uur  
Svp niet wachten tot het laatste moment met inschrijving.
Met geldige KNWU basislidmaatschap op je telefoon zetten in bijvoorbeeld Stocard (als je ook licentie hebt die tonen).
Een officieel door de KNWU toegekend bordnummer en zijbordnummer zijn verplicht.

Ter voorkoming van vertraging: Evt. vragen over de lijsten etc. s.v.p. niet stellen bij de inschrijving maar bij de mensen van je vereniging.

Inrijden van 18.15– ca.18.50 uur.

lijsten:

Worden ca. 19.00 uur opgehangen. Kijk direct of je naam er op staat en het goede stuurbordnr!
Zo niet je melden bij de jury.
Daarna opstellen in parc ferme.

Aanvang wedstrijd: 19.00 - 19.15 uur

Einde wedstrijd: rond 20:30 uur

Laatste wedstrijd: aanvang om 10:00 uur
trainen en inschrijving van 9:15-9:50. Na de wedstrijd ca. ½ uur pauze tot prijsuitreiking.

Deelnamekosten:

Zijn meegenomen in de contributie

Bezoekers:

Gratis

Prijzen:

Voor iedereen is er een prijs, met uitzondering van de rijders die zonder geldige reden meer dan de laatste twee wedstrijden aansluitend hebben gemist.

Voor groepen van 14-15 jaar (afhankelijk van groepsindeling) en ouder worden geldprijzen beschikbaar gesteld. 
De hoogte van de prijzen is afhankelijk van het aantal deelnemers.

Puntentelling:

Per manche: nr. 1: 10 punten; nr. 2: 9 punten; nr. 3: 8 punten; nr. 4: 7 punten enz.

A-Finale : nr. 1  : 48 punten; nr. 2  : 45 punten; nr. 3 :  42 punten enz. 
De nr. 1 van de B-finale krijgt 3 punten minder dan de laatste in de A-finale (afhankelijk van het aantal rijders in de A-finale). 
Finale wedstrijd telt 1x mee.

De beste zes wedstrijdresultaten tellen (dus twee schrapresultaten).

Wedstrijdorganisatie:

Per wedstrijd worden 2 lijnjuryleden van beide verenigingen aangesteld.

De wedstrijdverwerking wordt eveneens door personen van beide verenigingen uitgevoerd

De aangewezen trackmanager beslist over de voortgang van de wedstrijd in verband met weersomstandigheden, technische storingen, blessures etc.

De aanwijzing van het andere personeel (EHBO, baancommissaris, starter, parc ferme etc) wordt geregeld door de organiserende vereniging.

Wedstrijddata:

dinsdag                 26-3-2019            Barendrecht      1
dinsdag                 16-4-2019            Oud-Beijerland  2
dinsdag                 21-5-2019            Barendrecht      3
dinsdag                 18-6-2019            Oud-Beijerland  4
dinsdag                 25-6-2019            reserve
dinsdag                 3-9-2019              Barendrecht      5
dinsdag                 24-9-2019            Oud-Beijerland  6
dinsdag                 8-10-2019            Barendrecht      7
dinsdag                 15-10-2019          reserve
zaterdag               19-10-2019          Oud-Beijerland finale

Kijk kort voor de wedstrijd altijd op de website van de vereniging of de wedstrijd niet is afgelast of verplaatst!!!

Laatst bijgewerkt: 30-06-2019
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.