BMXTrofee-West Competitie : Piet Ende Bokaal

Klik op een blauwe koptekst om een wedstrijd te tonen
PlVerenigingbwc 1bwc 2bwc 3bwc 4bwc 5bwc 6Totaal
1FCC The Wheely's3813843903793843762294
2BMX Zoetermeer3873743733783743742260
3Uithoornse WTC3833833873413763652235
4FCC Rijswijk3773633533783813702222
5FCC de Boscrossers3563663693693813792220
6FCC Barendrecht3253613403623563642108
7HSC de Bataaf3563383553633103242046
8FCV Schagen3263263223513243602009
9FCC de Spuicrossers3233523383273263352001
10FCC de Kley-drivers3053063272763173281859
11FCC Wijkeroog3323092892982993061833
12FCC de Kombocht2542552212552292261440
13NCC Nijkerk18617017416719080967
14KNWU Testvereniging0008008
 Vet rood nummer = thuis club
Terug Print
Laatst bijgewerkt: 23-09-2018
Email
RSS nieuws
 
Webdesign © Bsoft 2016
Vandaag hits.
Totaal hits.